FootyStats artık Türkiye'de Türkçe olarak mevcut
iSports Wire/10202137

Trending...
Thumb Screen Shot 2022 06 22 At 20 27 51 1 Thumb Screen Shot 2022 06 22 At 20 27 35 Thumb Imac Base Pc FootyStats
FootyStats Yönetmen Jamie Tatsubana, Dünyanın en büyük futbol istatistik sitesi FootyStats.org artık Türk Izleyiciler Miz için Türkçe olarak duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

SISLI, Turkey - iSportsWire -- Yönetmen Jamie Tatsubana, Dünyanın en büyük futbol istatistik sitesi FootyStats.org artık Türk Izleyiciler Miz için Türkçe olarak duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Türk sitesi buradan ziyaret edin. https://footystats.org/tr/

Futbol, hayranları sayısı ve maçlara katılım açısından Türkiye'deki tüm spor dallarının başında geliyor. Bu türkçe dili yükseltimizle, hizmetimize dünya çapında yaptığımız gibi bu büyük spor topluluğuna daha kolay kullanımlı genişletme yapabileceğiz

Yönetmen Jamie Tatsubana Diyor Ki:

"Türk spor Camiası Küresel futbol izleyiciliğinin ayrılmaz bir parçasıdır. biz bunu her zaman onlara daha keyifli ve eğlenceli bir deneyim sunmak istedik. bu türkçe projesi ile Footystats yerel futbol kültürünün bir parçası olmak istiyor. bu deneyim heyecan verici bir meydan okuma oldu. Ülke çapında binlerce spor futbolu meraklısına hitap etmeye hazırız."

More on iSports Wire
Footystats ayda bir milyondan daha fazla küresel ziyaretçiye hitap eden en büyük online futbol istatistik platformdur. Spor meraklıları tahmin yapanlar ve gazeteciler gelecekteki futbol sonuçları hakkında bilinçli kararlar vermek için genellikle footystats kullanır. Mesela Gazeteciler bir forvetin ne kadar iyi performans gösterdiğini belirtmek için genellikle maç başına gol gibi istatistiklerden alıntı yapar. Taraftarlar yaklaşan maçlarının sonucunu tahmin etmek için istatistikleri kullanabilirler.

Footystats dünya çapında 1500'den fazla futbol liginden gelen verileri kapsar. Mesela, English Premier League, Superlig, ve UEFA Champions League.

More on iSports Wire
Kullanici, Beklenen goller, ortalama goller, köşe vuruşları ve gollerin zamanlamasi gibi verileri ücretsiz olarak görebilir. Kullanıcı birden fazla arama aracı bir form kılavuzu ve daha fazlasını kullanilabilir.

Footystats uygulama android google oyun mağaza ve apple uygulama mağazasında mobil uygulama olarak da mevcuttur. Uygulama aralık 2021 başlattık. kolayca buradan indirebilirsiniz. uygulama ve web sitemiz sürümü ingilizce, ispanyolca, hollandaca, portekizce, almanca, korece, türkçe ve japonca dahil olmak üzere farkli dil seçeneklerinde çalışır hem Taraftarlar ücretsiz olarak kayıt olabilirler.

Bu Çalışmalar çok iyi ve türkler için güzel bir deneyim olacak ve Daha fazla bilgi icin admin@footystats.org adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Media Contact
Over-Under Digital Inc.
admin@footystats.org


Source: FootyStats
Filed Under: Sports

Show All News | Report Violation

0 Comments

Latest on iSports Wire